Пятница, 14.05.2021
Баштанский портал <разработка>
Меню портала :)
Разделы :)
Баштанка [3]
Разное [1]
Программы [10]
Мобила [3]
Кино [10]
Игры [1]
Музыка [7]
Книги [1]
Мини-чат :)
Наш опрос :) ???
Оцените наш портал
Всего ответов: 57
Помощь порталу :)
Если вам понравился наш портал, то кликните
по одной из этих ссылок,
нам это очень поможет.
Заранее благодарим за помощь
.

Главная » 2008 » Июнь » 28 » День конституції України
День конституції України
19:25

Сьогодні – День Конституції України
proUA / 28.06.2005 12:33

Сьогодні - День Конституції України. Українці відзначають 12-ту річницю прийняття Основного Закону країни.

Вітаємо усіх з цим святом!!!

28 червня 1996 року на ранковому засіданні Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію України. У другому і третьому читанні було підтримано проект, підготовлений Тимчасовою спеціальною комісією парламенту. У той день депутати не приймали рішення щодо указу Президента України Леоніда Кучми про проведення всеукраїнського референдуму за проектом Конституції України (йшлося про винесення на референдум проекту Конституції, підготовленого Конституційною комісією – авт.).

На пленарному засіданні 28 червня 1996 року тодішній голова Верховної Ради України Олександр Мороз заявив, що він не ставитиме на голосування пропозиції депутатів про винесення на референдум будь-якого тексту Конституції України чи її положень, оскільки таке рішення суперечить Регламенту і Конституційному договору.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійному залі, усю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали усі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

З Днем Конституції українців привітав Президент України Віктор Ющенко. У своєму привітанні Ющенко згадав про дні Помаранчевої революції, коли рішення незалежного суду проклало конституційний шлях до виходу з кризи. «Громадяни України визнали його справедливість і схилилися перед правосуддям. Українська нація зробила незворотній вибір на користь свободи, демократії і верховенства права», – йдеться у вітанні Президента.

Ющенко висловив переконання, що сьогодні Україні потрібно подолати розрив між конституційними нормами і реаліями життя мільйонів її громадян.

«Влада бачить своїм завданням утвердження в Україні європейських політичних, соціальних, економічних і гуманітарних стандартів. На їх основі виконання всіх положень Основного Закону в інтересах громадян України стане реальністю», – наголосив Президент.

«У нас є унікальний шанс – реалізувати в нашому житті благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституцію України. Переконаний, що ми його використаємо», – сказав Ющенко.

Про заходи в нашому місті буде викладена разом із фото по мірі їх надходження!

Категория: Баштанка | Просмотров: 1440 | Добавил: Slash | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа :)
Смотри сюда :)
Статистика :)

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Заработок :)
 

 

Copyright MyCorp © 2021